Találatok száma: 90

Oldalak: 1 2 3
  1. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  2. Kiss Gergely felfelé ívelő pályára állította a nulláról indult gödöllői vízilabdát
    2023-12-12 18:09:14
    Alig két év alatt OB 2-es csapata lett a MATE-GEAC-MSA-nak, amit a világklasszis és Gyuricza Csaba rektor maximalizmusa egyaránt elősegített
  3. Tájékozódási futás: több számban is dobogóra állhattak a gödöllőiek az országos bajnokságokon
    2023-10-31 17:50:39
    A Kirchhofer SE tehetségei közül Kiss Kamilla szerepelt a legjobban, több számban is ezüstérmet szerzett
  4. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  5. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  6. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon
  7. Strandröplabda: gödöllői bronz „felesben” az országos bajnokság viharos abádszalóki fordulóján
    2023-08-06 14:21:42
    A főtáblára jutott öt női- és kettő férfi páros közül csupán a Windisch, Kun kettős játszhatott éremért az augusztus első hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  8. Strandröplabda: gödöllőiek nélküli végjáték az országos bajnokság csepeli fordulóján
    2023-07-16 10:12:02
    A főtáblára jutott hat női- és egy férfi páros közül senki nem játszhatott éremért a július harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  9. Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem
    2023-07-08 21:27:44
    Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén
  10. Strandröplabda: arany nélküli elődöntős gödöllői túlerő az országos bajnokság tatai fordulóján
    2023-06-18 16:13:18
    A főtáblára jutott öt női- és egy férfi páros közül kettő érmet nyert a Tóparti sétányon június harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  11. Éremben bővelkedő országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2023-06-04 10:50:56
    Június 3-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  12. Atlétika: fényes gödöllői érmek a váltófutó országos bajnokságon
    2023-05-08 10:00:16
    Május első vasárnapján az UTE Szilágyi utcai Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  13. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  14. A gödöllői kastély parkjában randevúznak az ország legjobb mezeifutó atlétái
    2023-03-09 10:39:53
    Március 18-án, szombaton településünk ékessége ad otthont a 115. országos bajnokságnak, a MEFOB-nak és a szakaszos aquatlon versenynek
  15. Minden színű éremből jutott a gödöllői atlétáknak a serdülők fedettpályás országos bajnokságán
    2023-02-05 17:47:27
    A MATE-GEAC versenyzői remekül helytálltak a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Gadanecz György lány tanítványai uralták a 3000 méteres gyaloglás dobogóját
  16. Tájékozódási futás: gödöllői éremhalmozás az országos bajnokságon
    2022-11-11 17:43:27
    A városunkban működő Kirchhofer SE fiatal versenyzői minden eddiginél sikeresebben szerepeltek a rangos hazai megmérettetésen
  17. Sikeres őszi versenyeket tudhatnak maguk mögött a fiatal gödöllői tájékozódási futók
    2022-10-27 18:09:48
    Az értékes helyezések mellett, két számban a dobogóra is felállhattak a Kirchhofer SE tehetségei az országos bajnokságokon
  18. Alig egy év alatt beírta magát város sporttörténetébe a gödöllői női vízilabda
    2022-09-09 18:23:01
    A világ- és Európa-bajnok Ancic-Valkai Ágnes által vezetett szakosztály tehetségei négy csapattal vesznek részt az országos bajnokságon
  19. Sportlövészet: 50 méteres számokban jeleskedtek a gödöllői puskások az országos bajnokságon
    2022-08-01 10:49:31
    Mészáros Eszter volt a MATE-GEAC legeredményesebb versenyzője, aki mindhárom színű éremből gyűjtött, összesen ötöt
  20. Atlétika: öt gödöllői arany- és két bronzérem a váltófutó országos bajnokságon
    2022-05-08 10:46:02
    Május első szombatján a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  21. Mezeifutók lepik el a gödöllői kastély parkját
    2022-03-16 17:41:01
    Március 19-én, szombaton településünk ékessége ad otthont a 114. országos bajnokságnak. A rendezvény környékén zsúfoltság várható
  22. Atlétika: 12 éremig jutottak a gödöllői ifik és juniorok a fedettpályás országos bajnokságon
    2022-02-14 10:27:38
    Kriszt Sarolta lett a kétnapos viadal legeredményesebb versenyzője, három számban is bajnoki címet szerzett
  23. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  24. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  25. Atlétika: Kriszt Saroltánál három az arany igazság
    2021-09-20 10:45:14
    A Gödöllői EAC tehetsége minden számban nyert, ahol elindult az U16-os országos bajnokságon. Rajta kívül három csapattársa szerzett még érmet
  26. Hegyre fel is remekeltek a gödöllői atléták
    2021-08-02 08:33:12
    A GEAC versenyzői közül egyéniben Pápai Márton szerepelt a legjobban, második lett az országos bajnokságon
  27. Strandröplabda: borította a papírformát a Bútor, Kristóf gödöllői tinikettős Csepelen
    2021-07-18 12:06:21
    Óriási meglepetésre éremért játszhatott a tehetséges páros az országos bajnoki döntő előtti utolsó mesterfordulóban
  28. Strandröplabda: fél-fél arany- és bronzérem lett a gödöllőieké Gyenesdiáson
    2021-07-04 14:59:40
    Vecsey Fanni ezúttal – készülve az U20-as Európa-bajnokságra – Vasvári Zsófival alkotott egy párost
  29. Strandröplabda: bronzéremig menetelt az új gödöllői páros a tatai Öreg-tó partján
    2021-06-20 12:01:59
    A bajnoki címvédő Vecsey Fanni idén Szabó Dorkával versenyez: 3. hellyel mutatkoztak be az ob első mesterfordulóján
  30. Atlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságon
    2021-06-14 08:26:30
    Zöldbe borult a dobogó rúdugrásban. Szörényi István minden bizonnyal büszke lenne egykori tanítványaira